BBC World News

BBCWorldNews_2
BBC World News jest liderem w dostarczaniu światowych informacji i może pochwalić się liczbą dziennikarzy, której nie dorównuje żaden inny dostawca wiadomości międzynarodowych. Oprócz wielokrotnie nagradzanego statuetką Emmy programu informacyjnego, kanał dostarcza także informacje sportowe, biznesowe i wywiady z liderami branży w programach takich jak HardTalk. Ponadto, BBC World News dostarcza komplet bieżących informacji i programów fabularnych, w tym bezkompromisowy serial dokumentalny Nasz Świat, The Travel Show and Click, który przybliża nowości ze świata technologii.

BBC World News jest dostępny w ponad 200 krajach i terytoriach na całym świecie i w ponad 454 mln gospodarstw domowych i 3 mln pokoi hotelowych. Treść kanału jest również dostępna na 178 statkach wycieczkowych, 53 liniach lotniczych (w tym 13 rozprowadzających kanały na żywo) i 23 sieciach telefonii komórkowej.

BBC.com prezentuje wiadomości ze świata z dokładnością co do minuty i z dogłębną analizą na komputerach, tabletach i urządzeniach mobilnych docierając do ponad 80 milionów unikalnych użytkowników w każdym miesiącu.
Czym jest BBC World News Hotel Partnership?
poster
00:00
--
/
--
Zapytaj o kanał > tel. +48 22 734 48 90 Pełna lista kanałów >

www.bbc.co.uk/worldserviceradio