Al Jazeera nawiązuje strategiczne partnerstwo z Media Management Europe (MME) w celu rozszerzenia dystrybucji do hoteli

Al Jazeera Media Network i Media Management Europe (MME) mają przyjemność poinformować, że nawiązały strategiczne partnerstwo, mające na celu rozszerzenie dystrybucji kanałów informacyjnych Al Jazeera English i Al Jazeera Arabic. Współpraca wniesie do istniejącego portfolio kanałów międzynarodowych oferowanych przez MME kompleksowe wiadomości i bieżące relacje prezentowane przez Al Jazeera nowym odbiorcom na rynkach hotelarskich w Polsce, Czechach i Słowacji.

„Cieszymy się, że możemy połączyć siły z MME i rozszerzyć nasz zasięg w sektorze hotelowym. Misją Al Jazeera jest dostarczanie odbiorcom na całym świecie najwyższej jakości wiadomości i relacji z bieżących wydarzeń,” powiedział Ramzan Al Naimi, pełniący w Al Jazeera obowiązki dyrektora wykonawczego działu Global Brand and Communications. “Dzięki współpracy z MME możemy teraz dotrzeć do nowych odbiorców w sektorze hotelowym w Polsce, Czechach i Słowacji i nadal zapewniać podróżnym na całym świecie dostęp do naszych nagradzanych programów i wnikliwych raportaży.”

Jako pionierska sieć informacyjna Al Jazeera zapewnia swoim odbiorcom wiadomości i programy z całego świata. Współpraca z Media Management Europe, posiadającą doświadczenie w dystrybucji do operatorów hotelowych i kablowych wiodących kanałów informacyjnych, rozrywkowych, sportowych i filmowych w wielu językach, umożliwi rozszerzenie zasięgu Al Jazeera o ponad 100 000 pokoi hotelowych w Polsce, Czechach i Słowacji, zwiększając globalny zasięg Sieci w sektorze hotelarskim w ponad 2,8 miliona pokoi hotelowych.

„MME współpracuje z najbardziej znanymi krajowymi i międzynarodowymi nadawcami oferując różnorodne kanały telewizyjne,” powiedziała Joanna Piekarska, Członek Zarządu Komplementariusza MME. “Jesteśmy zachwyceni mogąc wprowadzić Al Jazeera English i Al Jazeera Arabic na polski, czeski i słowacki rynek hotelarski. Wraz ze zmianami w branży turystycznej, MME stale wzbogaca swoje portfolio, aby zapewnić sektorowi hotelarskiemu i gościom hotelowym z całego świata to, czego naprawdę potrzebują.”

Al Jazeera Media Network

Założona w 1996 roku Al Jazeera była pierwszym w świecie arabskim, niezależnym kanałem informacyjnym dostarczającym kompleksowych wiadomości i debaty na żywo. Al Jazeera zakwestionowała ustalone narracje i dała globalnej publiczności alternatywny głos, który umieścił człowieka ponownie w centrum agendy informacyjnej, szybko czyniąc Al Jazeera jedną z najbardziej wpływowych sieci informacyjnych na świecie.

Od tego czasu Al Jazeera dodała nowe kanały i usługi, zachowując niezależnego i pionierskiego ducha, definiującego jej charakter. Każda spółka zależna kieruje się tymi samymi zasadami i wartościami, które inspirują Al Jazeera do bycia wymagającą i odważną oraz zapewniają „głos dla tych, którzy nie mają głosu” w niektórych z najbardziej przemilczanych miejsc na świecie.

Od siedziby głównej na Bliskim Wschodzie po centra nadawcze i ponad 70 biur na całym świecie, Al Jazeera stara się dostarczać treści, które urzekają, informują, inspirują i angażują.

Al Jazeera obsługuje swoich podróżnych biznesowych i turystycznych z całego świata, docierając do ponad 2,8 miliona pokoi hotelowych.

www.aljazeera.com

Media Management Europe

Media Management Europe (MME) powstała w 2004 roku w oparciu o 10-letnie doświadczenie w doradztwie, sprzedaży, instalacji i zarządzaniu usługami telefonicznymi, TV satelitarnej oraz IT dla klientów komercyjnych i mieszkaniowych.

Nadrzędnym celem przyświecającym utworzeniu MME było propagowanie wiedzy na temat legalnej reemisji w kontekście obowiązującego prawa i ochrona nadawców poprzez udzielanie prawa do reemisji kanałów w ich imieniu.

Siedzibą firmy jest Polska, ale działalność MME obejmuje większość terytoriów Europy Środkowej i Wschodniej. W styczniu 2017 roku MME otworzyła swój oddział w Pradze czeskiej. Pakiet Świat skierowany jest do hoteli spoza Europy, a do listy naszych klientów dołączyły już obiekty między innymi z Azji i Bliskiego Wschodu.

Współpracujemy blisko z operatorami CATV, IPTV, platformami DTH jak również obiektami komercyjnymi, w tym: hotelami, motelami, apartamentami, restauracjami, centrami rekreacji.

www.mm-eu.tv